Jesteśmy polską agencją projektową. Z pasją nadajemy czytelną formę nawet najbardziej wyrafinowanym koncepcjom naszych klientów. Opracowujemy identyfikację wizualną, dostarczamy kompleksowych rozwiązań w zakresie tworzenia stron internetowych, tworzymy i wdrażamy niekonwencjonalne środki promocji: aplikacje mobilne, gry mobilne i przeglądarkowe, gry planszowe, materiały poligraficzne, interfejsy, modele i wizualizacje 3d, customizowane graficznie mapy.

„Wierzymy, że otwartość na różnorodność i kreatywność w połączeniu z zawodowym profesjonalizmem jest kluczem do efektywnej innowacji.”

Przemysław Fornal,
założyciel i właściciel TODESIGN

JAK DZIAŁAMY
 
Nasze projekty tworzy zgrany zespół specjalistów, wybitnych w swoich branżach. Jesteśmy przekonani o tym, że najlepsze rezultaty przynosi podejście skoncentrowane na poszukiwaniu indywidualnych rozwiązań wspólnie z klientem. Bazujemy na otwartym dialogu, kierunkującym inspirację na podstawie bieżących informacji zwrotnych. Kluczowym atutem, poza naszym zespołem i doświadczeniem, jest dobrze rozwinięta sieć współpracy z utalentowanymi partnerami: fotografami, copywriterami, animatorami. Wiemy, jak zoptymalizować współpracę dla najkorzystniejszych efektów. Za to cenią nas nasi klienci, a ich satysfakcja jest naszym największym priorytetem.
 
Na przestrzeni ponad 10 lat działalności, Todesign został niejednokrotnie doceniony, zdobywając wyróżnienia i nagrody w konkursach zarówno krajowych, jak i międzynarodowych.